Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava, Slovensko

Mzdové podmienky (brutto):
Od 1400.00 € / mesiac
finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta*

Termín nástupu: 2022-12-22

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Jazyk: Slovenský

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

*spolupráca pri vypracovaní účtovných závierok banky podľa medzinárodných účtovných štandardov (individuálna aj konsolidovaná úroveň) – príprava potrebných podkladov na základe požiadaviek senior pracovníka *zostavovanie výstupných dát a reportov pre materskú spoločnosť *príprava výkazov pre regulátora, ratingovú agentúru a interné účely, *spolupráca pri koordinácii externého auditu *spracovanie finančných analýz, sledovanie kľúčových finančných ukazovateľov, analýza výsledkov hospodárenia za jednotlivé spoločnosti *tvorba finančných výkazov za sesterskú spoločnosť banky v súlade s legislatívnymi požiadavkami podľa medzinárodných účtovných štandardov;

Iné výhody

Základná mesačná mzda sa pohybuje od 1400 € brutto. Finálna mzda je závislá od doterajších skúseností, seniority v hľadanej oblasti a od odborných znalostí. V ČSOB dbáme na zabezpečenie príjemného pracovného prostredia pre našich zamestnancov. Príďte k nám pracovať do nových moderných priestorov na nábreží Dunaja, zažite meeting na priestrannej terase alebo v zasadačke s výhľadom „na najväčšiu rieku na Slovensku“; doprajte si kávu s kolegami v kaviarni priamo v budove a obed v našej Cantíne, alebo si vytlačte kancelárske pomôcky na 3D tlačiarni v našom inovačnom štúdiu. Staňte sa našim kolegom, a pošlite nám Vaše CV! Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity: Pracovné benefity: *Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB *Ak si prispievate na DDS, prispejeme Vám aj my! *Ako jeden z mála zamestnávateľov Vám prispejeme na životné poistenie *Užite si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka *8 dní v mesiaci možnosť práce z domu pri vybraných pozíciách *Môžete sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus! *K dispozícii Vám bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Vám pomôže so smerovaním Vašej kariéry u nás *Pre najmenších členov Vašej rodiny máme k dispozícii detský kútik Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom: *MultiSport kartu *Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum) *Možnosť využitia služby čistiarne oblečenia priamo v budove *Zaujímavé prednášky na rôzne témy (od bankových trendov, po oblasti zdravia a zdravého životného štýlu) Ďalšie benefity Vám radi predstavíme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

*VŠ vzdelanie ekonomického smeru *2 ročná prax (preferované) vo financiách (účtovníctvo, audit) *znalosť zákonitostí podvojného účtovníctva - podmienka *anglický jazyk (pokročilý) *MS Office (pokročilý) *prehľad, ovládanie a prax v medzinárodných účtovných štandardoch (IFRS) *skúsenosť s databázami a SQL výhodou *analytické myslenie, orientácia na detail, schopnosť prispôsobovať sa termínovej práci *otvorenosť novým veciam, schopnosť prichádzať s návrhmi, vylepšovať *tímová spolupráca

Inzerujúca spoločnosť

ČSOB Finančná skupina

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.