Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava, Slovensko

Mzdové podmienky (brutto):
Od 1900.00 € / mesiac
finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta*

Termín nástupu: 2021-11-09

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Jazyk: Slovenský

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

Na jednom z našich oddelení, ktoré má na starosti opravné položky a dátovú kvalitu hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu, ktorých baví práca s dátami a majú základné znalosti v účtovníctve. Tvojou úlohou bude: *Analyzovať a spracovávať dátové zdroje a pripravovať dátové výstupy podľa požiadaviek interného zákazníka (ECB, audit) *Kontrolovať a analyzovať dátové incidenty pre účely správneho účtovania, reportingu a výpočtu opravných položiek *Riešiť auditné odporúčania v oblasti opravných položiek v stanovených termínoch *Spolupracovať s dotknutými útvarmi banky (SK, CZ, BE) v rámci agendy opravných položiek (Join Impairment Analytics Team) *Spolupracovať na projektoch banky v oblasti opravných položiek (testovanie, príprava podkladov k testovaniu, príprava technických špecifikácií)"

Iné výhody

*Základná mesačná mzda sa pohybuje od 1900 € brutto. Finálna mzda je závislá od doterajších skúseností, seniority v hľadanej oblasti a od odborných znalostí. *V ČSOB dbáme na zabezpečenie príjemného pracovného prostredia pre našich zamestnancov. Príď k nám pracovať do nových moderných priestorov na nábreží Dunaja, zaži meeting na priestrannej terase alebo v zasadačke s výhľadom na „najväčšiu rieku na Slovensku“; dopraj si kávu s kolegami v kaviarni priamo v budove a obed v našej Cantíne, alebo si vytlač kancelárske pomôcky na 3D tlačiarni v našom inovačnom štúdiu. Staň sa našim kolegom, a pošli nám Tvoje CV! *Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity: *Pracovné benefity: *Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB *Ak si prispievaš na DDS, prispejeme Ti aj my! *Ako jeden z mála zamestnávateľov Ti prispejeme na životné poistenie *Uži si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka *8 dní v mesiaci možnosť práce z domu pri vybraných pozíciách *Môžeš sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus! *K dispozícii Ti bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Ti pomôže so smerovaním Tvojej kariéry u nás *Pre najmenších členov Tvojej rodiny máme k dispozícii detský kútik *Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom: *MultiSport kartu *Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum) *Možnosť využitia služby čistiarne oblečenia priamo v budove *Zaujímavé prednášky na rôzne témy (od bankových trendov, po oblasti zdravia a zdravého životného štýlu) *Ďalšie benefity Ti radi predstavíme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

*Min. 1 rok praxe na dátovo-analytickej pozícii (ideálne tvorba opravných položiek) *Základná znalosť SQL (Microsoft, Oracle, Teradata) *Anglický jazyk na úrovni B2 *Vysokoškolské vzdelanie so zameraním na ekonómiu / bankovníctvo

Inzerujúca spoločnosť

ČSOB Finančná skupina

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.