Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava, Slovensko

Mzdové podmienky (brutto):
Od 2700.00 € / mesiac
finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta*

Termín nástupu: 2023-01-19

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Jazyk: Slovenský

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

Prehľad a sledovanie aktuálneho diania na finančných trhoch – to je hlavná náplň tejto pozície. Tvojou úlohou bude zároveň sledovať investičnú stratégiu KBC Asset Managementu pri riadení našich fondov a interpretovať ju v lokálnych podmienkach tak, aby ju predajcovia správne pochopili a využili na podporu investovania. Zároveň bude Tvojou úlohou aktívne a intenzívne spolupracovať s rovnako zameranými kolegami v rámci KBC AM skupiny, diskutovať vývoj na lokálnom trhu a navrhovať nové produkty alebo vylepšenia existujúcich. Budeš pripravovať návrhy produktovej ponuky, produktových portfólií a cenotvorbu našich fondov. Budeš vytvárať interné a externé promo KBC Asset Managementu vo vzťahu k predajcom, klientom a médiám. Hlavné zodpovednosti: *prenášanie investičnej stratégie stanovenej KBC AM skupinou na Slovensko *prehľad a sledovanie aktuálneho diania na finančných trhoch s cieľom podporiť investovanie do fondov pre predajné siete, klientov aj širokú verejnosť *vývoj produktov a riešení (idea maker) a zisťovanie potenciálu na ich predaj na Slovensku *analýza zmien a návrh skladby v produktovom portfóliu *aktívna spolupráca na vytváraní marketingovej a produktovej stratégie *vzdelávacie programy pre zamestnancov/predajcov skupiny ČSOB pri nových produktoch zodpovednosť za interné a externé promo KBC AM v lokálnych podmienkach *práca v tzv. one team – pravidelné diskusie o investičnej stratégii na medzinárodnej úrovni

Iné výhody

Základná mesačná mzda sa pohybuje od 2700 € brutto. K odmeňovaniu patria aj ročné bonusy na základe individuálnych KPI, ako aj široké spektrum benefitov platných v celej CSOB Finančnej skupine. Táto pozícia zároveň vyžaduje aktívnu spoluprácu a zdieľanie informácí a skúseností v rámci všetkých 5 krajín, v ktorých KBC pôsobí, ako aj vynikajúce možnosti medzinárodne sa vzdelávať a odborne rásť. Finálna mzda je závislá od doterajších skúseností v danej oblasti a od zručností.

Požiadavky na zamestnanca

*výborná znalosť finančných trhov a problematiky podielových fondov *výborná znalosť angličtiny *výborné prezentačné schopnosti – verbálne aj písomne *orientácia vo finančnom sektore *zmysel pre presnosť *samostatnosť a komunikatívnosť *ochota učiť sa nové veci *vysoké pracovné nasadenie

Inzerujúca spoločnosť

ČSOB Finančná skupina

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.