Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava, Slovensko

Mzdové podmienky (brutto):
Od 2000.00 € / mesiac
finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta*

Termín nástupu:

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Jazyk: Slovenský

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

Je pre vás výzvou podieľať sa na zosúladení rozdielnych postupov a implementácii systémových a procesných zmien súvisiacich so zlúčením troch spoločností do jedného bezproblémovo fungujúceho celku?
Nebojíte sa v jednotlivých rozdieloch zorientovať, pochopiť ich príčiny a na základe toho spojiť všetko do jednej štruktúry, do jedného procesu, prostredníctvom ktorého sa následne zjednotí a zlepší fungovanie všetkých procesov?
Máte schopnosť robiť veci jednoducho? Rozdeliť veľké komplexné celky na dielčie časti a určiť ich priority?
Chcete sa pripojiť k spoločnosti, ktorá patrí k najúspešnejším značkám na trhu?

Ak áno, čítajte ďalej...

Aký je hlavný príbeh a poslanie tejto práce?
Snažíme sa zlepšiť procesy, digitalizovať ich a tým zvýšiť ich produktivitu, aby sme dokázali zvládnuť rast spoločnosti bez nutnosti navyšovania kapacity. Všetky zmeny, ktoré riešime, sú v konečnom dôsledku zamerané na zrýchlenie, skvalitnenie, ale aj "spríjemnenie" služieb, ktoré ponúkame klientom naprieč všetkých útvarov.

Aké je oddelenie Optimalizácie procesov a digitalizácie v UNIQA?
Náš tím aktuálne tvorí 5 ľudí (celkovo nás bude 7), ktorí sú rozdelení do Prahy a Bratislavy (hľadáme akúkoľvek lokalitu - Bratislavu, Prahu aj Brno). Hoci pracujeme na rôznych miestach, stretávame sa osobne v práci aj mimo nej, pričom sa pravidelne striedame vo všetkých troch lokalitách. Vzhľadom na charakter našej práce, kde sa každý zaoberá konkrétnou oblasťou, je v kancelárii veľmi živo a väčšinu problémov, s ktorými sa stretneme môžeme vždy s niekým prediskutovať a navzájom si pomôcť.

Čo bude náplňou vašej práce?
- tvorba a koordinácia procesných analýz, v rámci ktorých sa zdokumentuje AS-IS stav, navrhne TO-BE stav a v rámci GAP analýzy sa definujú opatrenia, ktoré budú implementované a ktoré vedú k optimalizácii daného procesu a zvýšeniu jeho efektivity, a ktoré sú sústredené v rámci jedného oddelenia a majú jasne definovaného vlastníka
- identifikácia, modelácia & návrh optimalizačných a automatizačných mechanizmov v jednotlivých procesoch
- príprava a vyhodnotenie monitoringu (pravidelného i ad hoc) procesných metrík (ktoré merajú efektívnosť procesov) - KPI´s a posudzovanie vhodnosti zavedených opatrení
- proaktívna identifikácia potenciálnych úprav a následná implementácia transverzálnych digitalizačných riešení, dohľad nad postupom implementácie a vyhodnocovanie ich efektu
- spracovanie a vyhodnocovanie online aktivít z klientskeho portálu moja UNIQA a zabezpečenie adekvátnej odozvy, spolupráca na vývoji portálu s ostatnými útvarmi spoločnosti

Čo od vás očakávame?
- SŠ/VŠ vzdelanie
- predchádzajúce skúsenosti z oblasti poistenia, zaistenia alebo finančných služieb sú výhodou
- znalosť procesov, procesného riadenia, prípadne business analýzy bude veľkou výhodou
- proaktívny prístup a schopnosť prichádzať s návrhmi riešení
- silné analytické a organizačné schopnosti
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- samostatnosť, schopnosť samostatného rozhodovania
- schopnosť vysvetliť zjednodušene a štruktúrovane zložité a komplexné témy

Čo vám ponúkame?
- zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
- férový a transparentný prístup
- nadštandardné spektrum firemných benefitov (skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna za rok, pružná pracovná doba, home office, stravovacia karta, systém Cafeteria, firemné akcie, pitný režim na pracovisku, príspevok na dôchodkové pripoistenie, zľava na firemné produkty a ďalšie)
- príležitosť k osobnému rozvoju a profesionálnemu rastu

Lokalita: Bratislava/Praha/Brno

Zaujala vás naša ponuka?

Tešíme sa na vašu odpoveď vrátane zaslania profesijného životopisu!

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

Inzerujúca spoločnosť

UNIQA

UNIQA je dlhodobo silným hráčom na českom a slovenskom trhu a aktuálne je partnerom pre viac ako 3 milióny klientov. Inovácie, vývoj nových produktov a skvelá firemná kultúra nie sú u nás len prázdne pojmy. Len za posledný rok sme získali prvé miesto v ankete Smart Poisťovňa 2021, naša virtuálna asistentka NIKI bola bronzová v súťaži Poisťovací inovátor 2021, už šiestykrát v rade máme titul Czech Business Superbrand a náš generálny riaditeľ Martin Žáček bol opätovne zvolený Poisťovákom roka.