Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava, Slovensko

Mzdové podmienky (brutto):
Od 1700.00 € / mesiac
finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta*

Termín nástupu: 2022-11-16

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Jazyk: Slovenský

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

Táto pozícia zodpovedá za pravidelný reporting obchodných výsledkov pri predaji fondov cez pobočky banky. Okrem denného reportu a rýchlej analýzy kvality predajov zastrešuje aj detailnejšie mesačné analýzy výsledkov podľa jednotlivých regiónov a pobočiek, pripravuje detailné analýzy predajov podľa operatívnych zadaní. Zároveň spolupracuje so Slovenskou asociáciou správcovských spoločností pri zdieľaní obchodných výsledok podľa vopred danej štruktúry. Aktívne spolupracuje so všetkými regiónmi banky a prináša návrhy na zlepšenia v reálnej praxi na základe výstupov z data analýz. Hlavné zodpovednosti: *pravidelné, včasné a korektné reportovanie obchodných výsledkov predaja fondov *poradenstvo a konzultácie pre regióny alebo aj pre pobočky banky *podpora klientov a sales supportu banky - písomné žiadosti, telefonická a mailová komunikácia *príprava a vykonávanie pravidelných prieskumov u bankárov na získanie spätnej väzby týkajúcej sa produktov a predajnej podpory assetu *analýza požiadaviek a potrieb klientov, ako aj predajcov v oblasti investovania – z existujúcich databáz *spolupráca na príprave argumentačných a predajných pomôcok týkajúcich sa fondov, pri príprave marketingovej stratégie a produktových informačných listov *spolupráca pri príprave a realizácii školení/workshopov/seminárov v oblasti fondov a investičného poradenstva *spolupráca s Asociáciou správcovských spoločností Slovenska

Iné výhody

Základná mesačná mzda sa pohybuje od 1700 € brutto. Finálna mzda je závislá od doterajších skúseností, seniority v hľadanej oblasti a od odborných znalostí. V ČSOB dbáme na zabezpečenie príjemného pracovného prostredia pre našich zamestnancov. Príďte k nám pracovať do nových moderných priestorov na nábreží Dunaja, zažite meeting na priestrannej terase alebo v zasadačke s výhľadom „na najväčšiu rieku na Slovensku“; doprajte si kávu s kolegami v kaviarni priamo v budove a obed v našej Cantíne, alebo si vytlačte kancelárske pomôcky na 3D tlačiarni v našom inovačnom štúdiu. Staňte sa našim kolegom, a pošlite nám Vaše CV! Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity: Pracovné benefity: *Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB *Ak si prispievate na DDS, prispejeme Vám aj my! *Ako jeden z mála zamestnávateľov Vám prispejeme na životné poistenie *Užite si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka *8 dní v mesiaci možnosť práce z domu pri vybraných pozíciách *Môžete sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus! *K dispozícii Vám bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Vám pomôže so smerovaním Vašej kariéry u nás *Pre najmenších členov Vašej rodiny máme k dispozícii detský kútik Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom: *MultiSport kartu *Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum) *Možnosť využitia služby čistiarne oblečenia priamo v budove *Zaujímavé prednášky na rôzne témy (od bankových trendov, po oblasti zdravia a zdravého životného štýlu) Ďalšie benefity Vám radi predstavíme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

*výborná znalosť práce v exceli *záľuba v číslach a ich interpretácii *zmysel pre detail a presnosť *schopnosť nájsť vo výsledku inšpiráciu pre obchod *orientácia vo finančnom sektore *samostatnosť a komunikatívnosť *ochota učiť sa nové veci *vysoké pracovné nasadenie *znalosť angličtiny výhodou (nie je podmienkou)

Inzerujúca spoločnosť

ČSOB Finančná skupina

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.