Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava, Slovensko

Mzdové podmienky (brutto):
Od € / mesiac
finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta*

Termín nástupu: 2022-10-07

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Jazyk: Slovenský

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

V rámci Odboru štruktúrovaného financovania sme vytvorili medzinárodnú online M&A platformu a v súčasnosti rozširujeme náš tím o novú kolegyňu/nového kolegu. Je to jedinečná príležitosť participovať na koordinácií webovej platformy, ktorá prepája spoločnosti na predaj s potenciálnymi investormi. Hoci máme prostredníctvom našej M&A platformy za sebou už dnes niekoľko úspešných a veľmi zaujímavých transakcií, stále ide o oblasť s veľkým potenciálom rásť. Úspešná kandidátka, resp. úspešný kandidát bude mať príležitosti: *Pracovať v dynamickom prostredí, kde každá transakcia má svoj jedinečný „príbeh“ *Zažiť netradičnú a kreatívnu tvár bankovníctva *Prispieť k zlepšeniu a nastavovaniu procesov – každá iniciatíva je vítaná *Byť súčasťou tímu, ktorý rastie spolu s našou M&A platformou *Tráviť čas aj „v teréne“, nie iba v kancelárií Hlavné zodpovednosti: *Aktívne vyhľadávať cieľový okruh klientov prostredníctvom rôznych kanálov *Budovať kontakty s potenciálnymi investormi a jednotlivými spoločnosťami s potenciálom pre M&A platformu *Poskytovať odborné poradenstvo pre klienta v oblasti M&A a štruktúrovaného financovania *Pripravovať relevantné analýzy, prehľady a úverové návrhy Spolupracovať na tvorbe marketingovej stratégie *Sledovať trendy a aktuálnu situáciu na trhu

Iné výhody

*Základná mesačná mzda sa pohybuje od 2100€ brutto. Finálna mzda je závislá od doterajších skúseností, seniority v hľadanej oblasti a od odborných znalostí. *V ČSOB dbáme na zabezpečenie príjemného pracovného prostredia pre našich zamestnancov. Príďte k nám pracovať do nových moderných priestorov na nábreží Dunaja, zažite meeting na priestrannej terase alebo v zasadačke s výhľadom „na najväčšiu rieku na Slovensku“; doprajte si kávu s kolegami v kaviarni priamo v budove a obed v našej Cantíne, alebo si vytlačte kancelárske pomôcky na 3D tlačiarni v našom inovačnom štúdiu. Staňte sa našim kolegom, a pošlite nám Vaše CV! *Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity: *Pracovné benefity: *Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB *Ak si prispievate na DDS, prispejeme Vám aj my! *Ako jeden z mála zamestnávateľov Vám prispejeme na životné poistenie *Užite si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka *8 dní v mesiaci možnosť práce z domu pri vybraných pozíciách *Môžete sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus! *K dispozícii Vám bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Vám pomôže so smerovaním Vašej kariéry u nás *Pre najmenších členov Vašej rodiny máme k dispozícii detský kútik *Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom: *MultiSport kartu *Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum) *Možnosť využitia služby čistiarne oblečenia priamo v budove *Zaujímavé prednášky na rôzne témy (od bankových trendov, po oblasti zdravia a zdravého životného štýlu) *Ďalšie benefity Vám radi predstavíme na osobnom stretnutí. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

*minimálne 5 rokov praxe v relevantnej oblasti ako napr. korporátne financie/bankovníctvo, projektový manažment zameraný na zlúčenie/akvizíciu firiem, transakčné poradenstvo *vysokoškolské vzdelanie II. stupňa s preferovaným ekonomickým zameraním *znalosti v oblasti financovania spoločností *skúsenosť „s čítaním“ finančných výkazov *znalosť anglického jazyka na úrovni B2 *vodičský preukaz typu B *profesionálne vystupovanie, skúsenosť s prezentovaním, negociáciou, vedením rokovaní *pro-obchodný drive, analytické, nekonvenčné a na riešenie orientované myslenie *vôľa pracovať na sebe a otvorenosť k zmenám

Inzerujúca spoločnosť

ČSOB Finančná skupina

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.