Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava, Slovensko

Mzdové podmienky (brutto):
Od € / mesiac
finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta*

Termín nástupu: 2022-05-25

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Jazyk: Slovenský

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

*V rámci štruktúrovaného financovania sme vytvorili aj medzinárodnú MA platformu a v súčasnosti rozširujeme náš tím špecialistov o nového kolegu. Je to jedinečná príležitosť aktívne participovať nielen v oblasti štruktúrovaného financovania ale zároveň sa zapojiť do koordinácie webovej platformy, ktorá prepája spoločnosti na predaj s potenciálnymi investormi. *Hlavné zodpovednosti: *Aktívne vyhľadávať cieľový okruh klientov za účelom ponuky štruktúrovaného financovania *Budovať kontakty s investormi a jednotlivými spoločnosťami *Poskytovať odborné poradenstvo pre klienta v oblasti MA a štruktúrovaného financovania *Pripravovať relevantné analýzy a prehľady, úverové návrhy *Spolupracovať na tvorbe marketingovej stratégie *Sledovať trendy a aktuálnu situáciu na trhu

Iné výhody

*Základná mesačná mzda sa pohybuje od 2100€ brutto. Finálna mzda je závislá od doterajších skúseností, seniority v hľadanej oblasti a od odborných znalostí. *V ČSOB dbáme na zabezpečenie príjemného pracovného prostredia pre našich zamestnancov. Príďte k nám pracovať do nových moderných priestorov na nábreží Dunaja, zažite meeting na priestrannej terase alebo v zasadačke s výhľadom „na najväčšiu rieku na Slovensku“; doprajte si kávu s kolegami v kaviarni priamo v budove a obed v našej Cantíne, alebo si vytlačte kancelárske pomôcky na 3D tlačiarni v našom inovačnom štúdiu. Staňte sa našim kolegom, a pošlite nám Vaše CV! *Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity: *Pracovné benefity: *Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB *Ak si prispievate na DDS, prispejeme Vám aj my! *Ako jeden z mála zamestnávateľov Vám prispejeme na životné poistenie *Užite si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka *8 dní v mesiaci možnosť práce z domu pri vybraných pozíciách *Môžete sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus! *K dispozícii Vám bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Vám pomôže so smerovaním Vašej kariéry u nás *Pre najmenších členov Vašej rodiny máme k dispozícii detský kútik *Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom: *MultiSport kartu *Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum) *Možnosť využitia služby čistiarne oblečenia priamo v budove *Zaujímavé prednášky na rôzne témy (od bankových trendov, po oblasti zdravia a zdravého životného štýlu) *Ďalšie benefity Vám radi predstavíme na osobnom stretnutí. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

*minimálne 5 rokov praxe v relevantnej oblasti ako napr. korporátne bankovníctvo, projektový manažment zameraný na zlúčenie/akvizíciu firiem *znalosti v oblasti štruktúrovaného financovania spoločností, účtovníctva *znalosť anglického jazyka na úrovni C1 *vysokoškolské vzdelanie *profesionálne vystupovanie, skúsenosť s prezentovaním, negociáciou a vedením rokovaní

Inzerujúca spoločnosť

ČSOB Finančná skupina

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.